Chciałbym poinformować moich współpracowników i pacjentów że od stycznia tego roku jestem częścią zespołu specjalistów operujących w Centrum Edukacyjnym Robotyki Operacyjnej (CERO) jako specjalista małoinwazyjnej chirurgii ogólnej, onkologicznej i kolorektalnej.

Po latach przygotowań, zdobywania wiedzy i doświadczenia, jestem niezmiernie podekscytowany możliwością pracy z tak wybitnymi profesjonalistami w dziedzinie chirurgii robotycznej. CERO to miejsce, gdzie innowacje, zaangażowanie i troska o pacjenta idą w parze, co sprawia, że jestem przekonany, iż będziemy w stanie dostarczyć najwyższej jakości leczenie i opiekę chirurgiczną.

Jako chirurg w zespole CERO, będę skupiał się na leczeniu chorób nowotworowych i łagodnych układu pokarmowego i endokrynologicznych oraz wykorzystywaniu najnowszych technologii i metod małoinwazyjnych, aby zapewnić pacjentom jak najbardziej precyzyjne, bezpieczne i skuteczne interwencje chirurgiczne.

Zapewniam, że moim priorytetem jest troska o dobro pacjentów oraz dążenie do osiągnięcia jak najlepszych wyników leczenia. Jestem pewien, że wspólnie z całym zespołem CERO skutecznie leczymy naszych pacjentów i jednocześnie kontynuujemy rozwój w dziedzinie chirurgii robotycznej i małoinwazyjnej szkoląc naszych kolegów chirurgów z innych ośrodków w Polsce

Serdecznie zapraszam wszystkich pacjentów do skorzystania z naszych usług w Centrum Edukacyjnym Robotyki Operacyjnej CERO. Jesteśmy gotowi do przyjęcia Was i dbania o Wasze zdrowie z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

O Centrum Edukacyjnym Robotyki Operacyjnej

Podstawowym celem działania Centrum Edukacyjnego Robotyki Operacyjnej jest działalność lecznicza oraz działalność dydaktyczna, a w tym:

  • kształcenie i szkolenie personelu medycznego,
  • działalność oświatowa,
  • promocja zdrowia oraz działalność naukowa.

Centrum Edukacyjne Robotyki Operacyjnej CERO, dzięki umowom współpracy zawartym przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ w Lublinie, zatrudnia wybitnych specjalistów z dziedziny chirurgii, urologii, ginekologii operacyjnej w systemie robotycznym da Vinci, mających status proktorów, czyli trenerów przyszłej kadry specjalistów.

Obecność proktorów oraz nowoczesnego zaplecza dydaktycznego sprawia, że CERO jest ośrodkiem spełniającym warunki niezbędne do prowadzenia szkoleń z zasad świadomego i bezpiecznego korzystania i stosowania operacyjnych systemów robotycznych.

Informacje dla Pacjentów

Wszystkich moich Pacjentów informuję, że wciąż przyjmuję w Lublinie w Onkocentrum i Gastromedzie. Zapraszam do kontaktu za pomocą formularza i Facebooka.