Z wielkim sentymentem żegnam się dziś z naszym Oddziałem chirurgii ogólnej i małoinwazyjnej 1WSzK, który był dla mnie nie tylko miejscem pracy, ale także miejscem wspólnego rozwoju i wzajemnego wsparcia. Teraz czas na kolejne kroki zawodowe.

Chcę serdecznie podziękować moim niezastąpionym współpracownikom za niesamowite dwa lata, które spędziliśmy razem w Oddziale. To były lata pełne wyzwań, ale również niezwykłego rozwoju zawodowego oraz licznych udanych projektów, którymi mogliśmy się pochwalić. Największe podziękowania kieruję za początkowe zaufanie, które mi okazaliście – to dla mnie bezcenna wartość. Życzę każdemu z członków zespołu dalszych sukcesów, nieustającej pasji w wykonywanej pracy oraz niezapomnianych doświadczeń zawodowych, które będą owocować jeszcze większymi osiągnięciami. Dziękuję za waszą wyjątkową współpracę i zaangażowanie, które sprawiły, że te dwa lata były nie tylko produktywne, ale także pełne ciepłych relacji i wzajemnego wsparcia.

Wszystkich moich Pacjentów informuję, że wciąż przyjmuję w Lublinie w Onkocentrum i Gastromedzie. Zapraszam do kontaktu za pomocą formularza i Facebooka.