NFZ i poradnia w Gastromedzie, grupa chirurgów

Usługi świadczę BEZPŁATNIE w ramach kontraktu NFZ (potrzebne skierowanie) oraz komercyjnie. Zapraszam do poradni chirurgiczno-onkologicznej w Gastromedzie, ul. Onyksowa 10, Lublin.

Poradnia ma charakter konsultacyjny lecz ma również szerokie możliwości diagnostyczne w postaci dostępu do badań laboratoryjnych, USG, EUS i badań obrazowych (tomografia, rezonans magnetyczny) także realizowanych w ramach szybkiej diagnostyki nowotworowej DILO. Umożliwia to rozpoznanie i kwalifikację do leczenia chirurgicznego lub skojarzonego chorób nowotworowych układu pokarmowego i gruczołów wydzielania dokrewnego.

Zajmuję się leczeniem schorzeń nowotworowych i łagodnych układu pokarmowego, endokrynologicznymi, powłok jamy brzusznej z naciskiem na chirurgię małoinwazyjną (laparoskopową i endoskopową), czyli:
– nowotworami przewodu pokarmowego a w szczególności nowotwory (rak gruczołowy, NET, GIST) jelita grubego, żołądka, jelita cienkiego, trzustki;
– leczeniem chirurgicznym łagodnych chorób jelita grubego i odbytnicy – choroba uchyłkowa, choroby zapalne jelit, wypadanie odbytnicy;
– zmianami łagodnymi i złośliwymi zlokalizowanymi w nadnerczu i przestrzeni zaotrzewnowej;
– chorobami pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych;
– chirurgią przepuklin w tym okołostomijnych.
Zapraszam do rejestracji online w Gastromedzie > https://gastromed.pl/rejestracja-online/