Drodzy Pacjenci, Współpracownicy, Koleżanki i Koledzy.

Z satysfakcją chciałbym podzielić się z Wami wiadomością, że dołączam do zespołu Oddziału Chirurgii Ogólnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie!

Po latach pełnych doświadczeń w poprzednich ośrodkach, pragnę serdecznie powitać Was w nowym miejscu, które jestem pewien, zapewni jeszcze wyższy standard opieki medycznej oraz nowoczesne, aktualne na świecie rozwiązania terapeutyczne. Będzie mi niezmiernie miło kontynuować moją pracę przy Waszym boku w nowym otoczeniu gdyż Oddział Chirurgii to jedno z najważniejszych i najbardziej imponujących miejsc w każdym szpitalu, gdzie medycyna spotyka się z precyzją i zaawansowaną technologią, tworząc przestrzeń pełną nadziei i innowacji dla zapewnienia najlepszej opieki naszym Pacjentom.

Zapraszam Pacjentów do korzystania z naszych usług. Z przyjemnością i zaangażowaniem będziemy dbali o Wasze zdrowie.

Koleżanki i Kolegów, z którymi współpracuję od lat w skojarzonym leczeniu naszych Pacjentów, pragnę zapewnić, że obecne środowisko sprzyja ich skutecznej terapii na najwyższym poziomie. Dziękując za dotychczasową współpracę mam nadzieję, że nadal będziemy wspólnie kontynuować wysiłki w leczeniu naszych Pacjentów.

Inne ośrodki zapraszam do kooperacji z naszym Oddziałem, zawsze jesteśmy otwarci.

Dyrekcji Szpitala i mojemu Zespołowi dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem i możliwość stania się częścią profesjonalnej społeczności WSS im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

Jestem przekonany, że ta zmiana przyniesie wiele korzyści nie tylko mnie, ale przede wszystkim pacjentom, którym będziemy mogli oferować najlepszą możliwą opiekę.

Dziękuję wszystkim za wsparcie i ciepłe słowa! Będę na bieżąco informował o naszej działalności.

Pozdrawiam
Marcin Kubiak