Drogie Koleżanki i Koledzy, Współpracownicy a przede wszystkim Drodzy Pacjenci,

rozpoczynając nowy etap w mojej karierze kończę pracę w II oddziale Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im Św. Jana Z Dukli. Dziękuję za współpracę, okazaną mi życzliwość i cierpliwość wszystkim pielęgniarkom, sekretarkom, personelowi technicznemu oraz oczywiście lekarkom i lekarzom, z którymi budowałem przez lata dobre i wartościowe relacje zawodowe. Liczę na ich utrzymanie oraz rozwój. Możliwość pracy z Wami dużo dla mnie znaczyła i znaczy nadal. Po 9 latach spędzonych w COZL zabieram ze sobą niezmiernie duży bagaż doświadczeń i wspomnień. Życzę Wam wszystkiego najlepszego, profesjonalnego rozwoju, wspaniałych wyzwań oraz samych sukcesów zawodowych i osobistych.
Dziękując Zarządowi COZL życzę powodzenia, dobrych decyzji dla Pacjentów i pracowników oraz pomyślności w nadchodzących trudnych czasach.

Przyjąłem obowiązki lekarza kierującego oddziałem Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej w 1 Wojskowym Szpitalu klinicznym w Lublinie. Od 1 lipca mam przyjemność zarządzać młodym lecz niezwykle utalentowanym i wszechstronnie wykształconym zespołem zdeterminowanym w rzetelnym i nowoczesnym leczeniu naszych Chorych. Dziękuję Komendzie Szpitala za udzielone mi wsparcie i zaufanie w dążeniu do sprostania potrzebom zdrowotnym naszych Pacjentów. Bardzo się cieszę z nowych wyzwań, które czekają nas w środowisku, a które już zaczęliśmy kreować.

Pacjentów zapraszam na Aleje Racławickie 23 w Lublinie, czyli do Szpitala Wojskowego, w którym będę codziennie (dni robocze) od godziny 7.30 do 15. Telefon na oddział to: 261 18 32 22.

Nadal będę przyjmował w Onko-Centrum > https://onkocentrum.pl/rejestracja-online-onko-centrum/ oraz w Gastromedzie > https://gastromed.pl/rejestracja-online/.