W dniach 8-9 marca br. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana kardynała Wyszyńskiego w Lublinie stał się areną dla pasjonującego wydarzenia – specjalistycznego szkolenia chirurgii robotycznej. Aby zdobyć nowe umiejętności i poszerzyć swoją wiedzę, do szpitala zjechało 12 wybitnych chirurżek z różnych stron Polski. 

To dwudniowe spotkanie okazało się nie tylko wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń, ale także doskonałą platformą do praktycznego kształcenia się. Podczas szkolenia chirurżki miały możliwość nie tylko obserwacji, ale również aktywnego uczestnictwa w różnych formach praktyki. 

Po zakończeniu szkolenia uczestniczki wyraziły zadowolenie z programu i możliwości, jakie daje im nowoczesna technologia. Różnorodność form praktyki oraz indywidualne podejście do każdej z uczestniczek sprawiły, że szkolenie zostało bardzo dobrze przyjęte przez wszystkie uczestniczące w nim panie. 

Jeśli chcielibyście zobaczyć, jak to wyglądało w praktyce, serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć, która znajduje się poniżej.