Zapraszam na mój wykład na Lubelskim Forum Bariatrii!

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie chirurgii ogólnej i małoinwazyjnej, a także kierownikiem Oddziału Chirurgii Ogólnej i Małoinwazyjnej Pierwszego Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie. Od wielu lat zajmujemy się w naszym oddziale chirurgicznym leczeniem otyłości za pomocą operacji bariatrycznych, które są skutecznym i bezpiecznym sposobem na poprawę zdrowia i jakości życia osób z nadwagą i otyłością.

Podczas Lubelskiego Forum Bariatrii, które odbędzie się 15 grudnia o godzinie 17:00 w moim oddziale, będę miał zaszczyt wygłosić wykład inauguracyjny o stanie chirurgicznego leczenia operacyjnego w Polsce i regionie. W trakcie wykładu opowiem o różnych rodzajach operacji bariatrycznych, ich wskazaniach i przeciwwskazaniach, przebiegu zabiegu i okresie rekonwalescencji, a także o możliwych powikłaniach i efektach ubocznych. Będę również odpowiadał na pytania i wątpliwości dotyczące leczenia bariatrycznego.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tematyką bariatryczną i chcesz dowiedzieć się więcej o operacji bariatrycznej, to serdecznie zapraszam Cię na mój wykład. Aby wziąć udział w forum, wystarczy się zarejestrować przez formularz online. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Lubelskie Forum Bariatrii to doskonała okazja, aby poznać wszystkie aspekty leczenia bariatrycznego i zacząć swoją drogę do zdrowia i szczęścia. Nie przegap tej szansy i dołącz do nas! Czekam na Ciebie!